Kategoria archiwalna

Filtruj (wiek, płeć, marka, cena)
Beaba, Nożyczki do paznokci w etui Green Blue
32,56 zł 37,00 zł

Kąpiel dziecka, szczególnie ta pierwsza, jest bardzo często dla rodziców stresującą czynnością. Duże znaczenie ma wybór akcesoriów, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort zarówno rodzicom, jak i dziecku. Wanienka, ręcznik i kosmetyki do kąpieli to obowiązkowe elementy wyprawki, które kompletujemy odpowiednio wcześniej. Dodatkowe akcesoria łazienkowe mogą zamienić kąpiel w zabawę, umilić ją i usprawnić.

Akcesoriami, w które warto się zaopatrzyć są m.in. szczotka dla niemowląt i termometr kąpielowy, dzięki któremu możemy kontrolować temperaturę wody zarówno na początku, jak i w trakcie kąpieli. Obecnie mamy bogaty wybór idealnych na ciemieniuszkę, delikatnych szczotek z koziego włosia np od Lullalove lub Memi. W kompletowaniu akcesoriów łazienkowych dla niemowląt  nie może zabraknąć także bezpiecznych nożyczek lub obcinacza do paznokci. Taki zestaw znajdziemy w asortymencie marki Beaba. Pojedyncze zaś akcesoria np w ofercie Lullalove i Bebe Jou

Higiena dróg oddechowych jest bardzo ważna dlatego nie może zabraknąć wśród akcesoriów łazienkowych aspiratora do nosa. Wybór elektrycznego czy manualnego zależy od naszego doświadczenia i preferencji.  

Co do samej kąpieli, myjki kąpielowe od Memi mogą stanowić dla maluszka ciekawostkę i przyciągać jego uwagę. Możemy zdecydować się np na ekologiczną gąbkę morską od Lullalove, zestaw myjek z frędzelkami lub pomponami od Childhome lub na myjki muślinowe z motywem zwierzątek od marki Fresk.

Dla maluszków, które nie przepadają za myciem główki pomocne mogą być daszki kąpielowe. Dzięki nakładce na słuchawkę prysznicową lub osłonce na kran, kąpiel maluszka będzie się odbywać pośród zwierzątek lub gwiazdek. 

Dla troszkę starszych dzieci przydatny okaże się nocniczek i podest, które znajdziemy w ofercie m.in. marki BabyBjorn.  Podest ułatwi maluszkom mycie buzi i zębów, sprawiając, że niczym dorośli będą korzystali samodzielnie z umywalki. 

Dodatkowe akcesoria łazienkowe z pewnością znacznie ułatwią nie tylko kąpiel ale także codzienne czynności higieniczne.