Oczami Maluszka ( owoce ) Expand

Oczami Maluszka (banan)

(5/5)
2 ocen: - 1 opinii:
Oczami Maluszka Oczami Maluszka Oczami Maluszka

PS883

Nowy

Wspólne oglądanie kontrastowych ilustracji pozwoli  budować więź z dzieckiem i dbać o jego rozwój już od pierwszych chwil spędzanych razem!

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

19,90 zł

brutto

ponad 490 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Wspólne oglądanie kontrastowych ilustracji pozwoli Ci budować więź z dzieckiem i dbać o jego rozwój już od pierwszych chwil spędzanych razem! Seria "Oczami maluszka" powstała na podstawie badań wywodzących się z psychologii rozwoju małego dziecka. Ksiązka jest  zestawem czarno-białych ilustracji, specjalnie dobranych z myślą o najmłodszych. Są również wspaniałym wprowadzeniem maluszka w świat książek.

 

Czy wiesz jak widzi Twoje dziecko?

Noworodek widzi, i to niezbyt wyraźnie, to, co znajduje się w odległości 20-30 centrymentrów od jego twarzy. Świat widziany oczami takiego maluszka jest dwuwymiarowy, bez głębi, przypomina obraz widziany przez zamarzniętą szybę. Niemowlęta lubią proste wzory, wyraźnie zaznaczone kontury, większe rozmiary i co najważniejsze - czarno-białą kolorystykę.Mamo, Tato, chcę więcej, niż myślisz

Wprawdzie Twój Maluszek widzi inaczej niż Ty, ale jego potrzeba poznawania otaczającego świata jest równie silna jak potrzeba miłości.
Jako młoda Mama chcesz mu ten świat przybliżyć. Jako świeżo upieczony Tata chcesz stanąć na wysokości zadania i dobrze zrozumieć jego potrzeby.

Naukowcy zaobserwowali, że najbardziej atrakcyjne dla niemowlaka są przedmioty w kontrastowych barwach, takich jak czerń i biel. Przedmioty, które mają prosty kształt i formę. Na początku życia są one bardziej stymulujące niż skomplikowane, wielobarwne zabawki.

W oparciu o psychologię rozwoju małego dziecka, stworzyliśmy „Oczami maluszka” – serię książeczek dla rodziców, którzy chcą aktywnie wspierać rozwój swoich dzieci w pierwszych miesiącach życia.


Dlaczego jeszcze warto sięgnąć po książeczki z serii „Oczami maluszka”?

  • Specjalnie dobrane czarno-białe, skontrastowane ilustracje odpowiadają sposobowi, w jaki maluszek postrzega świat.
  • Wspomagają prawidłowy rozwój oraz zdolność kojarzenia u Twojego dziecka.
  • Pomagają wzmocnić więź z dzieckiem.
  • Pokazują przedmioty, postacie i zwierzęta o prostym kształcie i formie, są  więc doskonałą okazją do opowiadania dziecku o otaczającym świecie.
  • Wprowadzają malucha w świat książek już od najmłodszych lat.Książeczki „Oczami maluszka” są doskonałym, oryginalnym prezentem dla niemowlaka, zamiast kolejnej grzechotki czy maskotki.

 

od (Ząbki,  Polska) dnia  23 May 2016 (Oczami Maluszka (banan)) :
(5/5
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.
od (Łomianki,  Polska) dnia  05 Jul 2011 (Oczami Maluszka (banan)) :
(5/5

--

Bardzo dobry pomysł na prezent. Książeczka jest oryginalna, ciekawa i świetnej jakości. Powstała na gruncie badań na temat rozwoju wzroku niemowląt. Więcej na temat projektu na www.oczamimaluszka.pl

Oczami maluszka - czarno-białe ilustracje specjalnie dobrane z myślą o najmłodszych