Obniżka! Sztućce Zoo Pszczoła Expand

Skip Hop, sztućce Zoo Pszczoła

(2/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Skip Hop Skip Hop

PS2918

Nowy

Sztućce SKIP HOP ZOO to komplet składający się z widelca i łyżki, wykonanych ze stali nierdzewnej

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

28,52 zł

brutto

31,00 zł brutto

-8%

Pełny opis

Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to sztuka której Dzieci chętnie się uczą podczas wspólnych posiłków. A jeśli tylko pozwolimy im na odrobinę samodzielności podczas jedzenia – będą przeszczęśliwe!

Sztućce SKIP HOP ZOO to komplet składający się z widelca i łyżki, wykonanych ze stali nierdzewnej. Zarówno widelec jak i łyżka, mają specjalnie wyprofilowane kształty, ułatwiające najmłodszym nabieranie pożywienia. Kształt rękojeści został również dopasowany do możliwości motorycznych Dzieci – sztućce łatwo uchwycić i nimi operować.

 

  • to komplet składający się z widelca i łyżeczki, wykonanych ze stali nierdzewnej;
  • ich wyprofilowane kształty ułatwiają Dzieciom nabieranie pożywienia;
  • wykonane są z materiałów wysokiej jakości, mogą wchodzić w kontakt z żywnością i nie zawierają szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV;
  • można je myć tradycyjnie lub w zmywarce;
  • można je skompletować z naczyniami z serii ZOO;
  • mierzą 12 x 3,2 cm.

Opinie osób które zakupiły produkt

od (Wiórek,  Polska) dnia  24 Mar 2013 (Skip Hop, sztućce Zoo Pszczoła) :
(2/5

--

Z przykrością muszę stwierdzić, że trochę się tym razem zawiodłam na firmie Skip Hop :( Sztućce na pierwszy rzut oka są bardzo ładne. Faktycznie nadają się do małych rączek. Jednak kolorowy nadruk nie jest w ogóle trwały. Już po pierwszym użyciu obrazek był porysowany i wyglądał nieestetycznie, a po kilku to już tak, jakbym je co najmniej szczotką ryżową szorowała :/ Nawet przy normalnym użyciu ( czyli bez stukania nimi w stół przez dziecko ;) i myciu delikatną gąbką ściera się w zastraszającym tempie. W efekcie czego sztućce wyglądają bardzo nieatrakcyjnie.