Smoczek do butelki poziom 1, 2 szt. Expand

Smoczek do butelki poziom 1, 2 szt.

MIMIJUMI

PS12938

Nowy

MIMIJUMI Smoczek do butelki poziom 1 - od urodzenia do 6. miesiąca życia - 2 sztuki

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłamy w ciągu 24 h

Ostatnie egzemplarze!

95,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

MIMIJUMI Smoczek do butelki poziom 1 - od urodzenia do 6. miesiąca życia - 2 sztuki

Butelki Mimijumi Not So Hungry oraz Mimijumi Very Hungry zostały zaprojektowane z myślą o sytuacjach, w których wskazanym jest przestawienie dziecka z karmienia piersią na karmienie mieszane lub butelkowe.

Właśnie w momentach kiedy wystąpi potrzeba wsparcia, uzupełnienia lub zastąpienia karmienia piersią przez karmienie butelką, Mimijumi doskonale spełnia swoją rolę.

Smoczek do butelki Mimijumi został wykonany wyłącznie z najbezpieczniejszych silikonów i tworzyw sztucznych nadających się do kontaktu z żywnością. Miękki jak skóra smoczek o ukierunkowanej strukturze został zaprojektowany w celu naśladowania pod względem wyglądu i w dotyku piersi matki.

POZIOM 1 SMOCZKA – przeznaczony od urodzenia do 6. miesiąca życia

Użytkowanie:
- przed pierwszym użyciem gotować wszystkie części butelki przez 10 minut w celu ich sterylizacji
- przed każdym użyciem sprawdzić i pociągnąć we wszystkich kierunkach smoczek; nie używać smoczka, jeżeli jest pęknięty, rozerwany lub w inny sposób uszkodzony; nigdy nie używać smoczka jako środka uspokajającego
- ze względów higienicznych zaleca się wymianę smoczka po 3 miesiącach
- w czasie karmienia dziecko powinno pozostawać zawsze pod nadzorem osoby dorosłej. Nieprzerywane i trwające za długo ssanie powoduje próchnicę zębów.
- butelki nie wolno wkładać do kuchenki mikrofalowej.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Mimijumi to innowacyjna butelka do karmienia niemowląt, której budowa opiera się na fizjologicznej dynamice karmienia piersią. Smoczek jest delikatny i przyjemny w dotyku bardzo przypomina kobiecą pierś

Opinie