Dziecięcy Bambusowy Ręcznik, Krowie Łatki, Cuddlemoo Expand

Dziecięcy Bambusowy Ręcznik, Krowie Łatki, Cuddlemoo

Cuddledry

PS11966

Nowy

w magazynie, wysyłamy w ciągu 24 h

229,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Cuddledry zdobył ogromną popularność na rynku brytyjskim i w Europie. Wielokrotnie nagradzany i rekomendowany przez pediatrów, ten ręcznik sprawi wiele radości Twojemu dziecku. Duży, jedwabiście miękki, cieplutki i zabawny. Uszyty z organicznej bawełny i włókna bambusowego, naturalnie antybakteryjny,  60% większa absorpcja niż w przypadku zwykłej bawełny.  Idealny ręcznik do kąpieli w wannie, basenie lub na plaży.  

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )

Cuddledry, to firma i produkty wielokrotnie nagradzane w Wielkiej Brytanii i Europie:  Mother and Baby Awards, Practical Parenting Best Buy, FQ Top Gear for Dads, oraz Babyworld Mumslove.


Cuddledry ręczniki zostały zakwalifikowane przez Child Accident Prevention Trust jako produkt dbający o bezpieczeństwo dziecka.


Te produkty są powszechnie rekomendowane przez położne, pediatrów a przede wszystkim wielu rodziców.                          


Cuddledry ręczniki zostały uszyte z niezwykłą dbałością o jakość oraz bezpieczeństwo dziecka. Ręczniki są uszyte ze 100% organicznej certyfikowanej przez OCIA bawełny i włókna bambusowego posiadającego naturalne właściwości antybakteryjne. Ręczniki te są bardzo wysokiej jakości, luksusowe, jedwabiście miękkie,
przyjazne naturze o wysokim stopniu absorpcji oraz szybko schnące. To idealny prezent dla nowonarodzonego maluszka,
starszych dzieci i ich rodziców.

Opinie