Kolorowe ryzyko
Kolorowe ryzyko Canca
Kolorowe ryzyko Canca
Kolorowe ryzyko
Kolorowe ryzyko Canca
Kolorowe ryzyko Canca

Kolorowe ryzyko Canca

obecnie brak na stanie
34,90 zł
Brutto

SposóbKosztGratis od
Kurier Inpost przedpłata 11,90 zł 249 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,90 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 11,90 zł 249 zł
Kurier DPD przedpłata 12,90 zł 299 zł

Opis

JAK GRAĆ W KOLOROWE RYZYKO?
Spośród 72 dwustronnych, kolorowych kafelków rozsypanych na stole zbiera się te, których kolor lub figurę wylosowano wcześniej rzutką na planszy. Co jeśli na stole nie będzie ani jednego kafelka z wylosowaną figurą lub kolorem?
Wtedy przed graczami KOLOROWE RYZYKO: sami decydują ile kafelków trzeba odwrócić w poszukiwaniu tego koloru lub figury: 1 to minimum, ale można zaryzykować nawet 6. Jeśli po drugiej stronie przynajmniej jednego z odwróconych kafelków znajdować się będzie poszukiwany kolor lub figura - zabiera się je wszystkie. Jeśli nie, nie tylko nie można ich zabrać, ale dodatkowo do puli na stole trzeba oddać tyle samo kafelków, ile odwrócono.

SAMI DECYDUJCIE JAK GRAĆ: im więcej kafelków odwrócicie, tym większa szansa znalezienia poszukiwanego koloru lub figury. Jeśli się to jednak nie uda - tym boleśniejsza jest strata. Czy zdobędziecie najwięcej kafelków i wygracie?
SPRÓBUJCIE, A NIE BĘDZIECIE CHCIELI PRZESTAĆ GRAĆ!

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO! Poszczególne elementy KOLOROWEGO RYZYKA (kafelki, tarcza, rzutka) można użyć do 10 innych gier i zabaw, które zostały opisane wewnątrz opakowania.

wymiary opakowania: 30,5 x 22 x 2 cm

Szczegóły produktu

Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS4384

Zwroty

  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: