Kolorowe ryzyko Expand

Kolorowe ryzyko Canca

Canca

PS4384

Nowy

Doskonała i rozwijająca zabawa dla dzieci, czy pasjonująca rozrywka dla dorosłych? Teraz nie musicie wybierać! KOLOROWE RYZYKO to gra, która na zawsze zmieni Wasz wolny czas!

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

34,90 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

JAK GRAĆ W KOLOROWE RYZYKO?
Spośród 72 dwustronnych, kolorowych kafelków rozsypanych na stole zbiera się te, których kolor lub figurę wylosowano wcześniej rzutką na planszy. Co jeśli na stole nie będzie ani jednego kafelka z wylosowaną figurą lub kolorem?
Wtedy przed graczami KOLOROWE RYZYKO: sami decydują ile kafelków trzeba odwrócić w poszukiwaniu tego koloru lub figury: 1 to minimum, ale można zaryzykować nawet 6. Jeśli po drugiej stronie przynajmniej jednego z odwróconych kafelków znajdować się będzie poszukiwany kolor lub figura - zabiera się je wszystkie. Jeśli nie, nie tylko nie można ich zabrać, ale dodatkowo do puli na stole trzeba oddać tyle samo kafelków, ile odwrócono.

SAMI DECYDUJCIE JAK GRAĆ: im więcej kafelków odwrócicie, tym większa szansa znalezienia poszukiwanego koloru lub figury. Jeśli się to jednak nie uda - tym boleśniejsza jest strata. Czy zdobędziecie najwięcej kafelków i wygracie?
SPRÓBUJCIE, A NIE BĘDZIECIE CHCIELI PRZESTAĆ GRAĆ!

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO! Poszczególne elementy KOLOROWEGO RYZYKA (kafelki, tarcza, rzutka) można użyć do 10 innych gier i zabaw, które zostały opisane wewnątrz opakowania.

wymiary opakowania: 30,5 x 22 x 2 cm

Opinie