Obniżka! Lilliputiens, stonoga Juliette Piramidka wielofunkcyjna Expand

Lilliputiens, stonoga Juliette Piramidka wielofunkcyjna

Lilliputiens

PS2549

Nowy

Zabawa i nauka - cyferki, zwierzątka - moc emocji!

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłamy w ciągu 24 h

Ostatnie egzemplarze!

128,80 zł

brutto

161,00 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Piramida skłąda się z 4 elementów - są to postaci znane z wcześniejszych propozycji Lilliputiens. Możemy tu rozpoznać Jeża Simona czy Żabę Romeo. Elementy możńa wywijać na drugą stronę i ujawnią się cyferki wprost idealne do początków nauki licznia.

Wymiary: 22 x 15 x 36 cm

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie