Lilliputiens, teatrzyk z pacynkami na palec Smok Walter Expand

Lilliputiens, teatrzyk z pacynkami na palec Smok Walter

Lilliputiens

PS9974

Nowy

Brak w magazynie

115,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Ten mini teatr pozwoli dziecku rozwinąć swoją kreatywność, umożliwi tworzenie własnych historii lub odtwarzanie tych doskonale już znanych.
Funkcje:

- 4 małe pacynki: Smok Walter, Rycerz, Księżniczka i Czarownica (L86618) oraz Pies Jef, Kura Ophelie, Krówka Vicky i Świnka (L86619);
- kartonowy teatrzyk o wysokości 11 cm

Kategoria wiekowa: 2+

Wymiary: 11 cm

Płeć: dziewczynka, chłopczyk
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 5 lat, od 4 lat, od 3 lat

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie