Tuloko, Elektrostatyczna Osłonka Z Mapą 2 szt. Expand

Tuloko, Elektrostatyczna Osłonka Z Mapą 2 szt.

Tuloko

PS54448

Nowy

Osłonka na szybę z mapą Tuloko wykonana jest z dwóch warstw materiału: siatki oraz folii elektrostatycznej, która przyczepia się sama do szyby.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

49,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Osłonka na szybę z mapą Tuloko wykonana jest z dwóch warstw materiału: siatki oraz folii elektrostatycznej, która przyczepia się sama do szyby. Można ją wielokrotnie przyklejać i odklejać z szyby. Po odklejeniu nie pozostawia żadnych śladów.

Wygodna i bezpieczna podróż samochodem! Unikalny sposób montażu!
Osłonka na szybę elektrostatyczna z mapą - dlaczego warto ją kupić?

Osłonka chroni przed promieniowaniem słońca i redukuje nagrzewanie się wnętrza samochodu, dzięki temu dziecko może komfortowo spędzać czas w podróży. Poza tym ma kilka innych zalet:
Bezpieczna, bo wykonana z lekkiej siatki. Nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Alternatywa dla ciężkich, zwijanych rolet.
Barwna kolorystyka i przyjazna grafika zaciekawi małych podróżników! Na osłonce umieszczona jest mapa Polski.
Walor edukacyjny! Dzieci poznają zwierzęta, które zamieszkują dany obszar, uczą się geografii i nazwy miast. Znajdują charakterystyczne dla regionu budowle oraz postaci z bajek i legend.

Uniwersalny rozmiar osłonki samochodowej elektrostatycznej z mapą! Pasuje do wszystkich modeli samochodów. Wymiary: 43×36 cm.

Łatwe czyszczenie! Można przetrzeć ją na mokro.

Prezent!

W zestawie 2 szt osłonek znajduje się dodatkowo naklejka „MAŁY PODRÓŻNIK”, którą można umieścić na szybie lub karoserii samochodu. Naklejka informuje, że w samochodzie jedzie dziecko.

TULOKO to nowa marka na polskim rynku. Wymyślona przez dwie zaprzyjaŸnione rodziny, które często razem podróżują i z doświadczenia wiedzą, jakich produktów brakuje na rynku.


Podróżowanie z dziećmi bywa męczące - każdy rodzic doskonale o tym wie! Wybieramy różne środki transportu: samolot, samochód, autokar lub pociąg. W każdym przypadku problem pozostaje ten sam - jak zająć nasze dziecko, żeby podróż aż tak bardzo mu się nie dłużyła i żebyśmy mogli bezstresowo dotrzeć do celu. Najłatwiejszym sposobem jest film na DVD, ale to ostateczność! Audiobooki, piosenki, gry słowne - wszystko to znamy!

Opinie