Summer, Wkładka Do Fotelika Czarna Expand

Summer, Wkładka Do Fotelika Czarna

Summer Infant

PS20950

Nowy

Ta wodoodporna pikowana wkładka do fotelika i wózka to wspaniałe i innowacyjne rozwiązanie dla dzieci, które są w trakcie odstawiania pieluch.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

45,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Ta wodoodporna pikowana wkładka do fotelika i wózka to wspaniałe i innowacyjne rozwiązanie dla dzieci, które są w trakcie odstawiania pieluch. Piddle Pad absorbuje zanieczyszczenia i zapobiega tworzeniu plam. Materiał frotte jest miękki na skóry Twojego malucha. Można ją prać w pralce i pasuje do większości siedzeń i pasów.

Cechy:
- zapobiega zabrudzeniom wózków i fotelików
- wodoodporna warstwa winylu
- można prać w pralce

Marka Summer Infant powstała w 1984 roku i od tego czasu stara się tworzyć najlepsze produkty aby zadowolić wszystkich rodziców na całym świecie! Wszystkie produkty są dokładnie przetestowane i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, ich innowacyjność sprawia, że wytrzymują próbę czasu. Producent współpracuje z profesjonalnymi doradcami, pediatrami, specjalistami od rozwoju dziecka, aby upewnić się, że każdy produkt jest bezpieczny i korzystny dla dzieci.

"Dostarczamy to co najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka", to nie tylko deklarowany cel marki, ale również obietnica dla Rodziców.

Opinie