Hamaczek niemowlęcy Kaya natura Expand

Hamaczek niemowlęcy Kaya natura

Amazonas

PS10292

Nowy

wysyłamy w ciągu 72h

339,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Huśtanie i bujanie noworodków w hamaczko-kołyskach Amazonas zapewnia im relaks i dobre samopoczucie oraz pomoże spokojnie zasnąć. Zapewnia im także wygodę i bezpieczeństwo, a także wpływa pozytywnie na zmysł równowagi. Anatomiczny kształt hamaczków pomaga w rozwoju koordynacji ręka/noga oraz odciążając brzuszek daje ulgę w kolkach. Hamaczek Kaya Natura wykonany jest ze 100% naturalnej bawełny, stąd może być prany w pralce.

Szelki/pasy dla 100% bezpieczeństwa.

MOŻESZ SWOBODNIE WYBIERAĆ Z KILKU SPOSOBÓW ZAWIESZANIA

na stojakach/stelażach drewnianych Carrello Baby, Hippo lub Leo
na futrynie drzwi lub stabilnej i mocnej gałęzi drzewa za pomocą klamry do mocowania Door Clamp (odległość pomiędzy krawędzią ościeżnicy, a ścianą musi wynosić min. 2 cm)
za pomocą haka Jumbino możesz Kaya zawiesić na suficie - do tego zestawu możesz dodać także elastyczną sprężynę Woopy

POWIERZCHNIA LEŻENIA 88x63 cm
WAGA 1,5 kg
MAX OBCIĄŻENIE 15 kg
WIEK 0-9 miesięcy

Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 9 miesięcy
Materiał: bawełna
Styl, wzornictwo: hipsterski

Amazonas Hängematten GmbH z główną siedzibą w Monachium. Niemiecka firma produkuje oryginalne Brazylijskie hamaki już od 1995 roku. Posiadamy własny zakład produkcyjny w północno-wschodniej Brazylii, który jest światowej sławy centrum produkcji hamaków. Przez innowacyjny i kreatywny rozwój akcesoriów, stojaków , haków oraz działaniom marketingowo-sprzedażowych, Amazonas zaistniał na rynku światowym.

Oprócz działalności w produkcji tradycyjnych hamaków, udało nam się utworzyć serie produktów dziecięcych "Amazonas Baby World" składająca się z różnorodnych hamaków, nosidełek, huśtawek oraz stojaków.

W tej chwili sprzedajemy nasze towary w ponad 40 krajach na całym świecie i mamy przyjemność stać się największym producentem hamaków, stojaków i akcesoriów w Niemczech i jedną z najbardziej znanych marek na świecie produkujących hamaki z górnej pólki.

Od wielu lat i po dziś dzień hamaki AMAZONAS są ręcznie wykonywane w tradycyjny sposób przez rdzennych Brazylijczyków. Bazując na doświadczeniu i staranności wykonania miłośników hamaków, otrzymujemy produkty o najwyższej jakości i w unikalnych wzorach. Większość czynności przy tworzeniu hamaków AMAZONAS jest tak wymagająca, że mogą je wykonywać tylko i wyłącznie wykwalifikowane, doświadczone osoby dorosłe. Mimo to nieustannie nadzorujemy proces produkcji i kontrolujemy by nie pracowały u nas dzieci. Za sprawą naszej działalności produkcyjnej w północno-wschodniej Brazylii, około 100 osób ma bezpieczne i dobre miejsce pracy.

Opinie