• -15%
ZGUBA MICHAŁKA, JULIA HARTWIG

ZGUBA MICHAŁKA, JULIA HARTWIG

Studio Emka
w zew. magazynie wysyłamy w 72h
21,25 zł 25,00 zł -15%
Brutto

SposóbKosztGratis od
Kurier Inpost przedpłata 11,90 zł 249 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,90 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 11,90 zł 249 zł
Kurier DPD przedpłata 11,90 zł 249 zł

Opis

Julia Hartwig, urodzona w 1921 w Lublinie, zamieszkała w Warszawie, jest poetką, pisarką i tłumaczką znaną głównie z wierszy i tekstów "dla dorosłych". W latach sześćdziesiątych, wraz z mężem, pisarzem i poetą Arturem Międzyrzeckim, pisała również dla dzieci, m. in. książki pod tytułem "Pierwsze Przygody Poziomki" i "Pan Nobo". Nie jest tajemnicą, że publikacje dla dzieci wiązały się z okresem dzieciństwa córki Danieli, która do dziś jest ich wdzięczną czytelniczką.
"Zguba Michałka" ukazała się na rynku po raz pierwszy w roku 1969, drukiem wydawnictwa Nasza Księgarnia, z ilustracjami Danuty Konwickiej. Niniejsze wydanie, które przekazujemy na Państwa ręce, zawiera niezmieniony tekst, natomiast nowe ilustracje zostały wykonane przez Gabrielę Cichowską. Życzymy miłego czytania zarówno młodszym jak i pomagającym, starszym czytelnikom!

Szczegóły produktu

Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS17992

Zwroty

  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: