• -15%
MAŁA ZIMA, KĘSTUTIS KASPARAVICIUS

MAŁA

obecnie brak na stanie
27,20 zł 32,00 zł -15%
Brutto

SposóbKosztGratis od
Kurier Inpost przedpłata 11,90 zł 249 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,90 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 11,90 zł 249 zł
Kurier DPD przedpłata 11,90 zł 249 zł

Opis

„Mała Zima” to zbiór opowiadań z pogranicza realności i bajki. Znajdziemy tu opowieść o białym Domku, który znudził się tkwieniem w jednym miejscu i postanowił zwiedzić miasto, o Łóżku, które każdej nocy dba, by jego gospodyni, mała dziewczynka, śniła dobre sny, i o Parostatku, który przemierzał morza i oceany w brzuchu wielkiej ryby. Dowiemy się, skąd u Pand wzięły się czarne łaty i co robią dla zabawy stare zapomniane ubrania, gdy nikt nie patrzy. Te pełne humoru magiczne historie łączy motyw zimy i bieli, wyjątkowej barwy, która w szczególny sposób działa na naszą wyobraźnię. Niezwykły klimat książki współtworzą piękne ilustracje w ciepłych pastelowych kolorach.
W 2012 r. „Mała Zima” została wpisana na Honorową Listę IBBY. Książka wydana w ramach projektu „Nasza Mała Biblioteka”, dofinansowanego przez Komisję Europejską w programie Kreatywna Europa Kultura.

Szczegóły produktu

Płeć:
chłopczyk
dziewczynka
uniwersalny
Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS12453

O Ezop

Agencja Edytorska Ezop istnieje od 1991 roku. Początkowo świadczyła usługi redaktorsko-poligraficzne, książki ukazywały się sporadycznie, przede wszystkim były to Korczakiana, a więc teksty Janusza Korczaka i o Januszu Korczaku. W 2000 r. przekształciłyśmy Ezopa w wydawnictwo książek dla dzieci i młodzieży. 

Zwroty

  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji