Obniżka! ALE KUPA CO MASZ W PIELUSZCE, GUIDO VAN GENECHTEN Expand

ALE KUPA CO MASZ W PIELUSZCE, GUIDO VAN GENECHTEN

Nasza Księgarnia

PS11508

Nowy

Poznajcie Myszkę. Myszka lubi wiedzieć wszystko o świecie, który ją otacza. Nosi pieluszkę i zastanawia się, co też kryje się w pieluszkach jej przyjaciół.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 24 h

27,92 zł

brutto

34,90 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Poznajcie Myszkę. Myszka lubi wiedzieć wszystko o świecie, który ją otacza. Jest bardzo dociekliwa. Nosi pieluszkę i zastanawia się, co też kryje się w pieluszkach jej przyjaciół. Dlaczego tak ją to interesuje? Zaraz się dowiecie!

Czytając tę zabawną historyjkę, razem z Myszką zaglądajcie do pieluszek Króliczka, Kózki, Pieska, Krówki, Konika i Świnki. Nauka korzystania z nocniczka może być świetną zabawą! Książka zachęca też do pierwszych prób samodzielnego liczenia oraz uczy rozpoznawania różnych zwierząt.

Guido van Genechten urodził się w 1957 roku w Mol w Belgii. Studiował rysunek i malarstwo, a także grafikę i fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Mol. Przez wiele lat pracował jako grafik. Obecnie jest ilustratorem książek dla dzieci na pełen etat. W 1988 roku otrzymał międzynarodową Nagrodę Miasta Hasselt jako najlepszy ilustrator za swoją autorską książkę "Rikki". Ta nagroda zapoczątkowała jego światową karierę. "Rikki" został przetłumaczony na kilkanaście języków, a Guido stworzył wiele bestsellerowych książek. Został wyróżniony licznymi nagrodami, między innymi Nagrodą Reader's Digest dla najlepszego ilustratora książek dla dzieci.

W wolnych chwilach gotuje. Lubi belgijskie frytki, gorzką czekoladę i maślane ciasteczka, a także dobrą muzykę, jazdę na rowerze (ale tylko we dwoje), puste kieszonkowe notatniki, zapach wypastowanych butów, niespodzianki i nicnierobienie. Jego ulubiony kolor to zielony.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Opinie