KRZESEŁKO LAMBDA 2 ANTHRACITE Expand

KRZESEŁKO LAMBDA 2 ANTHRACITE

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Childhome Childhome

PS9832

Nowy

Lambda 2 to poszerzona wersja bestsellerowego krzesełka Lambda. Dodano w nowej wersji plastikową nakładkę na tackę. Łatwo ją zdjąć, wyczyścić i ponownie założyć. 

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

559,00 zł

brutto

Pełny opis

Lambda 2 to poszerzona wersja bestsellerowego krzesełka Lambda. Dodano w nowej wersji plastikową nakładkę na tackę. Łatwo ją zdjąć, wyczyścić i ponownie założyć. 

Krzesełko to rośnie wraz z dzieckiem. Pasuje do różnych wysokości blatów. Wysokość siedziska oraz podnóżka reguluje się w bardzo prosty sposób i bez użycia narzędzi - poprzez naciśnięcie klipsów i przełożenie siedziska lub podnóżka na pożądany poziom. Integralną częścią jest tacka, którą można przełożyć na tylną część krzesełka, pasy i plastikowa, łatwo zdejmowana nakładka. Siedzisko jest wyjątkowo szerokie i wygodne. Lambda polecane jest od 6 miesiąca a używane może być także przez dorosłych.  

Wymiary: 49 x 51 x 85 cm
Waga: 7,5 kg
Max udźwig: 80 kg
Wskazania wiekowe: + 6 miesięcyEN-NORM 14988

Kolor: antracyt (ciemno szary)

Cechy

Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Styl, wzornictwo: ekskluzywny

Opinie osób które zakupiły produkt

od (Gorzów Wlkp.,  Polska) dnia  03 Apr 2016 (KRZESEŁKO LAMBDA 2 ANTHRACITE) :
(5/5

Zdecydowanie polecam.

Bałam się, że krzesełko nie będzie dla dziecka wygodne jednak w porównaniu z krzesełkiem plastikowym z dużym siedziskiem Lambda zdecydowanie wygrywa. Mój maluch uwielbia w nim siedzieć co czyni karmienie go znacznie przyjemniejszym. Minusem może wydawać się brak kółek jednak jest podbite filcowymi podkładkami i możemy nim jeździć po całym mieszkaniu. Jedyne utrudnienie stanowi niewyciągana tacka przez co czasami ciężko posadzić uparte dziecko, zaletą jest jednak możliwość "przerzucenia" jej na tył krzesełka dzięki czemu nie stanowi ona kolejnego grata w przepełnionym zabawkami domu.