Spray dezynfekujący do zabawek Expand

Spray dezynfekujący do zabawek

Bentley Organic

PS1124

Nowy

Ekologiczny spray do czyszczenia i dezynfekcji zabawek i powierzchni wokół dziecka

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 4-5 dni

36,00 zł

brutto

ponad 310 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Unikalny i innowacyjny produkt zabijający 99,9% szkodliwych bakterii, pozostawiając zabawki i powierzchnie wokół Twojego dziecka higienicznie czyste.

Wolny od szkodliwych substancji chemicznych dezynfekujący spray zawiera naturalne składniki antybakteryjne, łagodne dla środowiska i bezwzględne dla bakterii. Nie pozostawia osadu, pozwalając Twojemu dziecku bezpiecznie bawić się bezpośrednio po jego użyciu.

Produkt może być używany również do zabawek materiałowych i pluszowych.

Pojemność : 500 ml

Bentley Organic to kosmetyki przyjazne dla ciała, środowiska i kieszeni. Marka Bentley Organic powstała dość niedawno, bo w 2006 roku, w Leeds w Wielkiej Brytanii, choć tradycja firmy Bentley&Son sięga już roku 1800, kiedy jej twórcy zaczęli produkcję mydła dla przemysłu tekstylnego. Bentley Organic rozpoczęła swoją działalność od produkcji naturalnych mydeł. Nowe produkty szybko spotkały się z bardzo pozytywnym nastawieniem klientów i firma w szybkim tempie zaczęła się rozwijać, proponując innowacyjne kosmetyki i wyjątkową serię domowych środków czystości.


Misją Bentley Organic jest zapewnienie alternatywy dla drogich ekologicznych kosmetyków i środków czystości. Twórcy firmy wierzą, że ceny produktów ekologicznych powinny być racjonalne, a nie zawyżane. Wszystkie produkty Bentley Organic są certyfikowane przez Soil Association -  co jest dla konsumentów gwarancją ich ekologicznej wartości bez uszczerbku na jakości, spowodowanego niższą ceną.


 


Certyfikat Soil Association Ltd.


Certyfikat Soil Association jest wiodącą organizacją w Anglii wydającą certyfikaty dla produktów organicznych. Konsumenci rozpoznają to logo jako symbol rzetelności i wiarygodności.


Certyfikat ten oznacza, że nasze produkty nie są testowane na zwierzętach, są wolne od parabenów i nie zawierają syntetycznych detergentów SLS lub SLES.


Więcej infomacji na stronie www.soilassociation.org


 


Firma korzysta z "zielonej chemii" do tworzenia nowych, innowacyjnych produktów, bezpiecznych dla ludzi i całego środowiska naturalnego.


Bentley Organic jest jedynym producentem mydła na świecie posiadającym nie tylko  certyfikat Soil Association, ale i ochrony środowiska - ISO 14001.

Opinie

Anna C.
Zweryfikowany zakup
2015-11-29

ano

Ciesze ze trafilam na taki spray, korzystamy z jiego w domu przecierajac np mate i zabieramy go w podroz.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie
Karolina S.
Zweryfikowany zakup
2012-04-17

--

Świetny płyn, którym czyszczę nie tylko zabawki ale wszystkie powierzchnie z którymi ma styczność moje dziecko.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie