Kids Concept Klocki Drewniane Cyferki Expand

Kids Concept Klocki Drewniane Cyferki

Kids Concept Kids Concept Kids Concept

PS12578

Nowy

Drewniane, wielokolorowe klocki z cyframi oraz obrazkami różnych motywów mają ogromną wartość edukacyjną i potrafią zająć ciekawskiego malucha na długi czas. Klocki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów a zabawa nimi rozwija wyobraźnię dziecka oraz inspiruje malucha do kreatywnej zabawy.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

89,00 zł

brutto

Drewniane, wielokolorowe klocki z cyframi oraz obrazkami różnych motywów mają ogromną wartość edukacyjną i potrafią zająć ciekawskiego malucha na długi czas. Klocki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów a zabawa nimi rozwija wyobraźnię dziecka oraz inspiruje malucha do kreatywnej zabawy. Klocki  są zabawką, która rozwinie u dzieci sprawność manualną, wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo-ruchową. Spakowane w ozodobne pudełko doskonale sprawdzą się jako prezent.
 Produkt zgodny z aktualnymi standardami bezpieczeństwa UE.
 
Wymiary jednego klocka:
- szerokość 4 cm
- wysokość 4 cm
- długość 4 cm

Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy
Materiał: drewno
Styl, wzornictwo: klasyczny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.