Lilliputiens, gra Cyrk Lotocolor Expand

Lilliputiens, gra Cyrk Lotocolor

Lilliputiens

PS6669

Nowy

W grę Cyrk można grać samemu lub z kolegami.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

91,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

W grę Cyrk można grać samemu lub z kolegami. Gra polega na dopasowaniu odpowiednich brakujących elementów niczym w puzzlach, np. głowę znajomych przyjaciół Lilliputiens. 

Należy dokładnie przyjrzeć się elementom różniących się pod względem kolorów i kształtów aby dobrze dopasować do elementów na tarczy. 

Gra uczy kolorów, kształtów, uczy spostrzegawczości i skojarzeń.

 

Wymiary 22x26x6cm

WIek 3+

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 3 lat, od 4 lat, od 5 lat
Materiał: karton

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie