Czapka Marble Grey, 24-36 m-cy Expand

Elodie Details, czapka Marble Grey, 24-36 m-cy

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Elodie Details Elodie Details Elodie Details

PS13240

Nowy

Wyjątkowo wygodna i ciepła czapeczka wykonana z dwóch warstw bawełny oraz ekologicznego i oddychającego modalu. Oferuje luksusową miękkość i dużą elastyczność.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

54,00 zł

brutto

Wyjątkowo wygodna i ciepła czapeczka wykonana z dwóch warstw bawełny oraz ekologicznego i oddychającego modalu. Oferuje luksusową miękkość i dużą elastyczność.

- Logo Elodie Details na przodzie.
- Gwarancja 24 miesięce.
- Rozmiar: 24-36 m-cy (obwód 48cm x wysokość 26cm).

Pozostałe dostępne rozmiary:
0-6 m-cy
6-12 m-cy
12-24 m-ce

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 2 lat
od (Nowy Sącz,  Polska) dnia  10 Oct 2017 (Elodie Details, czapka Marble Grey, 24-36 m-cy) :
(5/5

Czapka

Świetna jakość .
Uwielbiam czapki tej firmy.

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.