Nakolanniki do raczkowania Silipads Silikids

Silikids
Kolor

Pakujemy ekologicznie.

Sposóbdo 100100-199200-299Gratis od
Kurier Inpost przedpłata 12,99 zł 11,99 zł 8,99 zł 299 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,99 zł 13,99 zł 13,99 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 12,99 zł 11,99 zł 8,99 zł 299 zł

23 000 produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu.

 

Nakolanniki do raczkowania Silipads  są idealnym rozwiązaniem dla raczkujących lub podejmujących pierwsze próby chodzenia dzieci, chroniąc ich delikatne kolanka przed otarciami i upadkami.

Nakolanniki Silipads wykonane są z delikatnej, miękkiej bawełny z silikonowym zabezpieczeniem na kolanach. W trosce  o zdrowie dzieci firma Silikids stosuje bezpieczny antyalergiczny  silikon nie zawierający toksycznych substancji chemicznych, jak: bisfenol A, ołowiu, PCW czy ftalany.

Silikon zapobiega delikatnym obrażeniom i zapewnia stabilność na śliskiej powierzchni, nakolanniki są szczególnie polecane dla tych, którzy w domu posiadają na podłodze kafle lub śliskie dla dzieci panele.

Nakolanniki Silipads (Silikids) z silikonowym ochraniaczem pełnią idealną funkcje ochronną odzieży  dzięki czemu mamy nie  będą już musiały po nocach cerować rajstopek czy też naszywać w nieskończoność łat na spodenkach chłopców, którzy sunąc na kolankach za samochodzikiem biorą udział w rajdzie WRC.

 

Dostępne w czterech ciekawych kolorach:

 • zielony
 • pomarańczowy
 • niebieski
 • czerwony

 

 

Wiek dziecka
Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS40-10
 • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
 • Na zwrot masz 30 dni.

  W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
  Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

 • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji