Brother Max pojemnik do mleka w proszku Expand

Brother Max pojemnik do mleka w proszku

Brother Max Brother Max Brother Max

PS3422

Nowy

Pojemnik do mleka w proszku z lejkiem do łatwego napełniania.

Więcej szczegółów

Pojemnik do mleka w proszku z lejkiem do łatwego napełniania.

Dozownik do mleka w proszku Slimline - rozwiązuje trzy problemy standardowych dozowników - ciężko je napełniać; ciężko je opróżniać
i zwykle marnują część pokarmu; nie są przyjazne torbom podróżnym. Niezwykle smukły profil sprawia, że ten dozownik z łatwością można stosować w podróży, ponieważ na pewno zmieści się do zewnętrznej kieszeni każdej torby podróżnej. 
 
W odróżnieniu od innych dozowników, w celu wysypania proszku, należy położyć go na boku, a nie do góry dnem. Wykorzystuje unikalny system klikania, który pozwala przestawić go na następny kanał oraz nie posiada zakamarków, które zwykle blokują proszek, jak to ma miejsce w innych dozownikach. Jest również wyposażony w sprytny lejek do napełniania - bez rozsypywania. Elegancka końcówka pasuje również do dowolnej butelki, co jest przydatne dla osób, które mają swoją ulubioną markę danej butelki. Dostarcza trzy porcje mleka (do ok. 240 gram każda), co pozwala uzupełnić pokarm dla dziecka nawet w podróży.

Charakterystyka:
  • Lejek gwarantuje łatwe napełnianie 
  • Mleko w proszku bezpośrednio trafia do butelki, nie ma żadnych zakamarków, w których może zostać choćby odrobina
  • 3 osobne komory na 3 porcje mleka
  • Wolne od Bisfenolu A, ftalanów i PVC

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Brother Max jest młodą brytyjską marką dla dzieci, specjalizującą się w stylowych, innowacyjnych produktach dla dzieci i niemowlaków – obejmujących ofertą krzesełka, śliniaki, zabawki do kąpieli, akcesoria do karmienia dziecka. Firma zajmuje drugie miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem sprzedaży termometru cyfrowego. Produkty Brother Max oferują najwyższą jakość w przystępnej cenie. Sprzedawane w wielu sklepach w Wielkiej Brytanii, dostępne w 32 innych krajach, a od tego roku także w Polsce.