• -15%
Zabawa w zawody układaj koloruj poznawaj

Zabawa w zawody układaj koloruj poznawaj

obecnie brak na stanie
22,87 zł 26,90 zł -15%
Brutto

SposóbKosztGratis od
Kurier Inpost przedpłata 9,90 zł 249 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,90 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 9,90 zł 249 zł
Kurier DPD przedpłata 9,90 zł 249 zł

Opis


Zabawa w zawody – układaj, koloruj, poznawaj, to wyjątkowa kreatywna książeczka dla małych ciekawskich artystów i doskonała zabawa.

Pozwala nie tylko stworzyć postaci, ale poznać też charakterystyczne cechy najpopularniejszych zawodów. Dzięki podziałowi każdej strony na trzy części umożliwia tworzenie coraz to nowych kombinacji.

W książeczce, która ma formę kołonotatnika, znalazły się 24 stron podzielone na trzy części. Na 20 znajdują się gotowe do pokolorowania ilustracje, a 4 pozostawiono puste, by można było na nich stworzyć własne projekty. Karty zostały pomieszane a zadaniem dziecka jest ułożenie prawidłowego obrazka.
Zachowajcie pokolorowaną książeczkę, można się nią bawić w deszczowe wieczory. Dzięki temu, że ilustracje są pomieszane na każdej stronie znajdziecie dziwną osobę, np. głowa astronautki jest zestawiona z tułowiem strażaka i nogami piłkarza. Odszukiwanie prawidłowych sylwetek ludzi do doskonała zabawa.

Zabawy artystyczne nie tylko rozbudzają dziecięcą kreatywność, ale również poprawiają sprawność manualną i umiejętność koncentracji.

Z tej serii ukazała się również książeczka Poznajemy zwierzaki.Autorzy: ZUZANNA SZELIŃSKA,DARIA SOLAK
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-945504-6-2
Oprawa: Miękka
Stron: 24
Rozmiary: 24.0x17.5x1.1 cm

Szczegóły produktu

Gwarancja
producenta 12 miesięcy
Oprawa
Miękka
PS39135

Zwroty

  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji