Przenośne krzesełko Totseat

134,07 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS1040

Wyjątkowa wszechstronność i funkcjonalność krzesełek Totseat pozwala na łatwy, sprawny i szybki montaż na każdym, nawet najbardziej „fikuśnym”, rodzaju krzesła. Dzięki temu, że produkt jest mały i naprawdę lekki, z powodzeniem zmieści się w damskiej torebce, a gdy ulegnie wybrudzeniu – wystarczy go wyprać i wysuszyć... A zatem Totseat mogą mieć Państwo zawsze przy sobie, nawet na wakacjach!

 

Produkt został stworzony specjalnie z myślą o rodzicach, którzy cenią sobie komfort oraz wygodę i którzy chcieliby, ażeby np. wspólne wyjście stało się czystą przyjemnością i wydarzeniem dla całej rodziny.

 

Wyjątkowa wszechstronność i funkcjonalność krzesełek Totseat pozwala na łatwy, sprawny i szybki montaż na każdym rodzaju krzesła (dopasowuje się do krzeseł z wysokim i niskim oparciem, z wystającymi elementami, a także do stołków barowych). Dzięki temu, że produkt po złożeniu jest mały i naprawdę lekki można go zmieścić w każdym bagażu, a gdy się pobrudzi można bez obaw prać go w pralce

 

Nadaje się dla dzieci od 8 do 30 miesiąca życia - zarówno dla tych, które nie potrafią jeszcze samodzielnie siedzieć na krześle, jak i dla tych, które rozpiera energia.

 

Krzesełko Totseat jest bardzo proste w montażu - wystarczy go nałożyć na oparcie krzesła, dostosować długość, mocno zapiąć, a dziecko będzie mogło bezpiecznie i stabilnie siedzieć.

 

Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.