Łańcuch do wózka Biedronka Liz Expand

Łańcuch do wózka Biedronka Liz

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS777

Nowy

Kolorowa zawieszka do wózka i nosidełka biedronka Liz

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

97,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 99,00 zł do darmowej wysyłki.
Pierwszy dzień Wiosny dostawa gratis od 99 zł.

Kolorowa zawieszka biedronka Liz, która zapewni dziecku wielu wrażeń, jest idealną zabawką dla małych odkrywców.  Poszczególne wiszące elementy dzwonią i szeleszczą.

Zawieszka ma również uwielbiane przez małe dzieci metki.

W kolekcji LIZ można znaleźć wiecej ciekawych zabawek

 

 

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.