Lilliputiens, zwinna małpka Basile Expand

Lilliputiens, zwinna małpka Basile

Lilliputiens

PS6

Nowy

Zabawna kolorowa małpka jest bardzo praktyczną zabawką, którą można przyczepić do wózka, łóżeczka, fotelika i stanie się wiernym przyjacielem Maluszka

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

Prześliczna małpka dostarczy dziecku niezwykłych wrażeń dotykowych, wzrokowych i słuchowych. Łapki grzechoczą wesoło by rozweselić każdego Maluszka. Ręce małpki można złączyć dzięki małym magnesom, które wszyte są w łapki. Po pociągnięciu za ogon małpka delikatnie wibruje.

Każdy element ruchomy wykonany jest z materiału o innej fakturze i w innym kolorze, po to by stymulować ciekawość poznawczą dziecka. Małpka ma umieszczone na brzuszku bezpieczne lusterko, żeby dziecko mogło siebie obserwować. Praktyczne zapięcie na rzepy znajdujące się z tyłu pozwoli na jej umieszczenie w zasięgu rączek Maluszka, przy wózku, łóżeczku czy też w czasie podróży w samochodzie.  Idealna zabawka dla dziecka powyżej 3 miesiąca.

Wymiary: 29x 11cm

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie

Marta H.
Zweryfikowany zakup
2012-06-21

--

Ulubiona zabawka mojego synka :) Dzięki sympatycznej mordce, wielkiej "przytulaśności" oraz posiadanym gadżetom (grzechotki, lusterko, wibracja) jest wielozadaniowym i wciąż na nowo odkrywanym przyjacielem :)

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie
Magdalena J.
Zweryfikowany zakup
2011-12-05

--

Moja córka uwielbia Bazyla. Śmieje się do niego, ciągnie za łapki, gaworzy, a ostatnio zaczęła ssać małpki kciuki i wygląda przy tym na przeszczęśliwą.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie
Magdalena S.
Zweryfikowany zakup
2010-11-08

--

Ulubiona zabawka mojej córeczki od dnia narodzin do dzisiaj, jest nieodłącznym towarzyszem każdej podróży oraz zawsze u smiechniętym partnerem do dłuugich rozmów:)

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie
Katarzyna S.
Zweryfikowany zakup
2010-02-01

--

Razem z Polą jesteśmy zachwycone tą śliczną zabawką. Jest wykonana z miękkiego i bardzo przyjemnego w dotyku materiału. Od kiedy Pola odkryła lusterko, potrafi gaworzyć z małpką godzinami. A największy ubaw jest jak pociągniemy za ogonek, który wibruje, emocje nie do opisania :D Gorąco polecam !

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie