Stonoga Juliette Zawieszka z wibracją mini Expand

Stonoga Juliette Zawieszka z wibracją mini

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS2553

Nowy

Tańcząca stonoga nie pozwoli na nudę.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

52,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Stonoga Juliette to mały wibrujący przyjaciel na wyprawy - dzięki troczkom łatwo go przywiązać w miejcu, w którym będzie w zasięgu rączek dziecka. Rozciąga się bez wysiłku od 10 cm do 24 cm.

Będzie rozbawiał maleństwo swoim wibrowaniem.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.