Stonoga Juliete Wielofunkcyjny lancuch Expand

Stonoga Juliete Wielofunkcyjny łańcuch

Lilliputiens Lilliputiens

PS1713

Nowy

Kolorowa zawieszka gąsienica, która zapewni dziecku wielu wrażeń, jest idealną zabawką dla małych odkrywców. W głowie gąsienicy ukryte są dzwoneczki, które z pewnością zainteresują Maluszka, a poszczególne wiszące elementy dzwonią i szeleszczą. Każda część łańcuszka wykonana jest z innego materiału by stymulować doznania dotykowe i wzrokowe dziecka. W połowie łańcuszka znajduje się niespodzianka w postaci połączonych ogniw za pomocą magnesu. Dzięki temu dziecko może według swojego uznania komponować własną gąsienice. Każdy Maluszek z łatwością może rozłączyć ogniwo i bawić się w jego ponowne połączenie.

Dzięki możliwości rozłączenia zawieszki możemy ją przyczepić do maty edukacyjnej jako dodatkowy element, do wózka czy też łóżeczka.

 

Wymiary: 30x10cm

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !