Lilliputiens, pies Jef Wielofunkcyjna serpentyna Expand

Lilliputiens, pies Jef Wielofunkcyjna serpentyna

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS1712

Nowy

Spiralka piesek atrakcja na długie godziny

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

160,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Prześliczna spiralka w kształcie pieska o bardzo żywych kolorach dostarczy Maluszkowi niezwykłych wrażeń dotykowych, słuchowych i wzrokowych. Po naciśnięciu głowy pieska wydobywa się dźwięk piszczałki. Zawieszone na nim kolorowe zabawki z pewnością na długo zaabsorbują uwagę dziecka. Znajdująca się tam śliczna grzechotka, jeż, który ma małe bezpieczne lusterko.

Idealna zabawka już od 3 miesiąca, którą można umieszczać w dowolnym miejscu owijając wokół łóżeczka, wózka czy też fotelika samochodowego.  Idealny prezent !!!

 

  • Wymiary: 26cm
  • Sposób czyszczenia: Prać w pralce w 30°C
Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 3 miesięcy , od 6 miesięcy, od 9 miesięcy
Materiał: tkanina
Styl, wzornictwo: nowoczesny, odważny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.