Łańcuch do wózka kaczka Nicky Expand

Łańcuch do wózka kaczka Nicky

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS1710

Nowy

Zawieszka do wózka Nicky na spacer i w podróży

Więcej szczegółów

Kolorowa zawieszka kaczuszka Nicky, która zapewni dziecku wielu wrażeń, jest idealną zabawką dla małych odkrywców.  Poszczególne wiszące elementy dzwonią i szeleszczą. Wśród zabawek znajduję się bezpieczne lusterko.

Zawieszka ma również uwielbiane przez małe dzieci metki.

W kolekcji Nicky można znaleźć wiecej ciekawych zabawek

 

Wymiary 46cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.