Lilliputiens, pies Jef Wielofunkcyjny Expand

Lilliputiens, pies Jef Wielofunkcyjny

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS1331

Nowy

Materiałowa zabawka zawieszka idalną zabawką dla niemowlaka

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Prześliczny wielofunkcyjny piesek dostarczy dziecku niezwykłych wrażeń dotykowych, wzrokowych i słuchowych. Łapki grzechoczą wesoło by rozweselić każdego Maluszka. 

W lapce pieska znajduje się bezpieczne lusterko, żeby dziecko mogło siebie obserwować, a na szyi ma dwoneczek.

Dwa praktyczne zapięcia na rzepy znajdujące się z tyłu pozwoli na jej umieszczenie w zasięgu rączek Maluszka, przy wózku, łóżeczku czy też w czasie podróży w samochodzie.  Idealna zabawka dla dziecka powyżej 3 miesiąca.

Płeć: uniwersalny, dziewczynka, chłopczyk
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 3 miesięcy , od 9 miesięcy, od 6 miesięcy
Materiał: tkanina
Styl, wzornictwo: nowoczesny, odważny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.