Zawieszka Uniwersalna Benbat Expand

Zawieszka Uniwersalna Benbat

BenBat

PS10570

Nowy

Brak w magazynie

29,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Zawieszka uniwersalna do wózka i samochodu. Produkt posiada 2 zaczepy których można przyczepić ulubioną zabawkę lub smoczek.
 

BenBat jest producentem akcesorii do podróży dla dzieci, które wykonane są z najlepszej jakości materiałów oraz cieszą się dużą popularnością.
Wizytówką marki BenBat są oryginalne produkty, które są zabawne i innowacyjne, specjalne zaprojektowane aby rozbawić pociechy oraz sprawiają, że podróż samochodem staje się bardziej komfortowa.
Spośród nich można wyróżnić lusterko, które pozwala widzieć dziecko bez konieczności odwracania się. Produkt otrzymał nagrodę "Hity Mother & Baby" w kategorii Produkt Przyjazny Mamie. Dodatkowo polecamy komfortowe zagłówki, które umilają podróże dzieciom oraz zawieszkę żyrafka do wózka i samochodu. Produkt posiada 4 długie nóżki do których można przyczepić ulubioną zabawkę lub smoczek. Kolejną zaletą tego produktu jest zasuwany schowek wzdłuż grzbietu żyrafki, który pozwala na schowanie potrzebnych rzeczy.

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), maluch ( 12-36 )

BenBat tworzy oryginalne produkty, które są zabawne i innowacyjne, specjalnie zaprojektowane, aby rozbawić przy codziennych czynnościach niemowląta i dzieci na całym świecie.

Opinie