Kura Ophelie Family Twist na przyssawce Expand

Kura Ophelie Family Twist na przyssawce

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS10063

Nowy

Brak w magazynie

136,00 zł

brutto

Kura Ophélie dzięki dwóm przyssawkom przykleja się do każdej powierzchni i może wykonywać najbardziej niesamowite akrobacje! Liczne ruchome i dźwiękowe elementy zainteresują maluszka i zachęcą do odkrywania wszystkich możliwości Kury Ophelie.
Doskonale sprawdzi się podczas podróży.

Funkcje:
- 2 przyssawki umożliwiają przyczepienie Kury Ophelie do każdej płaskiej powierzchni, takiej jak blat stołu czy szyba samochodowa
- tyłów Ophelie jest zamontowany w taki sposób, że można go przesuwać po jej nogach, zmieniając ich długość
- kolorowe elementy stymulujące zmysły dziecka: piszczek, dzwonek, bezpieczne lusterko, szeleszczący papier
- nróżnorodna faktura materiału 
Wymiary: 23 x 25 cm
Kategoria wiekowa: 3m+

 

 

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 6 miesięcy, od 3 miesięcy , od 9 miesięcy
Materiał: bawełna
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.