Muzyczna piłka Expand

Muzyczna piłka z wypustkami

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS779

Nowy

Piłka muzyczna z wypustkami

Więcej szczegółów

Duża zielona piłka muzyczna z wypustkami to idelana piłeczka dla małych dzieci.

Gdy dziecko ruszy piłka wydobywa się z niej krótkie dźwięki. Pojemnik z bateriami znajduje się w zabawce i złatwością rodzić może się do nich dostać by wyłaczyć dźwęki lub tez wymienić baterie.

Jest wykonana z materiału więc jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Kolorowe wystające wypustki ułatwiają chwytanie piłki. co rozwija zdolnosci manualne.

 

Wewnątrz znajduje się baterie 3 szt LR44(AG13)(1,5V).

 

Wymiary: 17cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.