Pozytywka Pies Jef Expand

Pozytywka Pies Jef

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS11298

Nowy

Jef akrobata prosto z Cyrku! Siedzi na piłce i wystarczy tylko nakręcić pozytywkę, by zaczął się kręcić do melodii "Humpty dumpty".

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

134,00 zł

brutto

Pozytywka Pies Jef

Jef akrobata prosto z Cyrku! Siedzi na piłce i wystarczy tylko nakręcić pozytywkę, by zaczął się kręcić do melodii "Humpty dumpty".

Funkcje:
- pozytywka wykonana z miękkich, bezpiecznych materiałów
- po nakręceniu mechanizm wygrywa melodię "Humpty dumpty"
- białe, ppionowe przeszycia na podstawie pozytywki są wykonane z materiału luminescencyjnego, świecącego delikatnym światłem w ciemnościach
- na podstawie przyszyta jest mała przyjaciółka Jefa - Kotka Colette
- przyciągające uwagę dziecka kolory 
- całość zapakowana w otwierane pudełko z okienkiem - wymiary: 20,5 x 15,5 x 15,5 cm

Wymiary:
- podstawa: średnica 14 cm, wysokość 5 cm
- pies Jef: 17 x 11 cm
- opakowanie: 20,5 x 15,5 x 15,5 cm

Kategoria wiekowa: 10m+

Czyszczenie: tylko powierzchniowo

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.