Hipopotam Arnold Grzechotka pacynka z gryzakiem Expand

Jeż Simon Grzechotka pacynka z gryzakiem

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS1707

Nowy

Wesołe maskotki zaczepione na gryzaku

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

57,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Wesołe marionetki z gryzakiem u podstawy to świtna zabawka dla małych rączek. Dziecko z łatwością chwyci mała zabawkę, a gryzak ukoi ból zębów.

Zabawka moze pełnić również rolę zwieszki do smoczka.

 

W kolekcji Simon można znaleźć wiecej ciekawych zabawek

Wymiary: 12x17cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.