Cyrk Albert lusterko Expand

Cyrk Albert lusterko

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS9536

Nowy

Mięciutkie lustereczko słonik dla Twojego maluszka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

116,00 zł

brutto

Zabawne lustereczko w kształcie słonika dla malucha.

Lusterko jest wbudowane w miękką maskotkę niebieskiego słonia. Można je położyć lub przywiązać do łóżeczka dziecka, fotelika w samochodzie.

Dzięki lusterku dziecko będzie się sobie przyglądać podczas zabawy, rozpoznawać siebie.

Produkt jest wykonany z materiałów o różnorodnej fakturze, które dadzą zajęcie dłoniom dziecka i przyciągną jego zainteresowanie.Zabawka przeznaczona dla dzieci 3m+.

 30 x 25 x 10 cm

Wymiary: 10 x 10 cm
Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 3 miesięcy
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.