Babymoov Zabawka do samochodu Car circus Expand

Babymoov, Zabawka do samochodu Car circus

Babymoov Babymoov

PS13173

Nowy

Zabawka do samochodu, zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 4-5 dni

99,00 zł

brutto

Wysoka na 45 cm  Palma na przyssawce Babymoov to wielofunkcyjna zabawka, która rozwija wiele zmysłów dziecka podczas podróży czy też posiłku. Dzięki różnorodnym formom, kolorom i dźwiękom zabawka symuluje u dziecka zmysł dotyku, wzroku i słuchu. Zabawka może zaciekawić Maluszka już w pierwszym etapie jego rozwoju kiedy wzrok dziecka przyciągają ostre, kontrastowe i wyraziste kolory takie jak: pomarańcz, wyrazista soczysta zieleń połączona z kontrastowymi kolorami wiszących zabawek.

W skład  zabawki wchodzi : Palma na końcu której znajdują się elementy szeleszczące i trzy zabawki, gdzie każda z nich pełni inną funkcję:miś koala piszczy po naciśnięciu na brzuszek, jabłuszko grzechocze, a na spodzie przyjemnego w dotyku kwadracika znajduje się bezpieczne lusterko, które zaciekawi każdego odkrywce. Na środku palmy znajduje się ruchome kółeczko, które dziecko będzie mogło przekręcać wraz z zabawkami.  

Palma jest niezmiernie barwną i ciekawą zabawką, którą  za pomocą dużej, solidnej przyssawki można przyczepić do szyby samochodowej czy też krzesełka, stołu czy nawet kafelek w łazience, ogromne pole do popisu dla rodziców.

 

Dzięki tej zabawce każda podróż i posiłek będą wielką przygodą gorąco polecamy !!!

 

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Francuska firm Babymoov od 1997 roku specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu wysokiej jakości produktów dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Przy projektowaniu nowych rozwiązań pracownicy firmy Babymoov mają na uwadze innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dziecka, nie zapominając jednak o rodzicach by ułatwić im codzienne obowiązki przy opiece nad dzieckiem. Wysoka jakość i funkcjonalność zabawek spotyka się z licznymi nagrodami i są polecane przez specjalistów  kinezoterapeutów i rodziców.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !