Babymoov Zabawka do samochodu Car circus Expand

Babymoov, Zabawka do samochodu Car circus

Babymoov Babymoov Babymoov

PS13173

Nowy

Zabawka do samochodu, zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

99,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Wysoka na 45 cm  Palma na przyssawce Babymoov to wielofunkcyjna zabawka, która rozwija wiele zmysłów dziecka podczas podróży czy też posiłku. Dzięki różnorodnym formom, kolorom i dźwiękom zabawka symuluje u dziecka zmysł dotyku, wzroku i słuchu. Zabawka może zaciekawić Maluszka już w pierwszym etapie jego rozwoju kiedy wzrok dziecka przyciągają ostre, kontrastowe i wyraziste kolory takie jak: pomarańcz, wyrazista soczysta zieleń połączona z kontrastowymi kolorami wiszących zabawek.

W skład  zabawki wchodzi : Palma na końcu której znajdują się elementy szeleszczące i trzy zabawki, gdzie każda z nich pełni inną funkcję:miś koala piszczy po naciśnięciu na brzuszek, jabłuszko grzechocze, a na spodzie przyjemnego w dotyku kwadracika znajduje się bezpieczne lusterko, które zaciekawi każdego odkrywce. Na środku palmy znajduje się ruchome kółeczko, które dziecko będzie mogło przekręcać wraz z zabawkami.  

Palma jest niezmiernie barwną i ciekawą zabawką, którą  za pomocą dużej, solidnej przyssawki można przyczepić do szyby samochodowej czy też krzesełka, stołu czy nawet kafelek w łazience, ogromne pole do popisu dla rodziców.

 

Dzięki tej zabawce każda podróż i posiłek będą wielką przygodą gorąco polecamy !!!

 

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Francuska firm Babymoov od 1997 roku specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu wysokiej jakości produktów dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Przy projektowaniu nowych rozwiązań pracownicy firmy Babymoov mają na uwadze innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dziecka, nie zapominając jednak o rodzicach by ułatwić im codzienne obowiązki przy opiece nad dzieckiem. Wysoka jakość i funkcjonalność zabawek spotyka się z licznymi nagrodami i są polecane przez specjalistów  kinezoterapeutów i rodziców.