Farma Domek ze zwierzątkami NEW Expand

Farma Domek ze zwierzątkami

Lilliputiens Lilliputiens

PS4195

Nowy

Miękki, materiałowy domek ze zwierzątkami z farmy to zabawka na długie godziny. Domek ma uchwyt do przenoszenia, dzięki czemu może towarzyszyć dziecku wszędzie. Świetnie rozwija wyobraźnię dziecka, zachęca do opowiadania i odgrywania ról.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 6-7 dni

225,00 zł

brutto

Domek Farma to miękki, materiałowy domek ze zwierzątkami z farmy to zabawka na długie godziny. Domek ma uchwyt do przenoszenia, dzięki czemu może towarzyszyć dziecku wszędzie. Świetnie rozwija wyobraźnię dziecka, zachęca do opowiadania i odgrywania ról.

Funkcje:
- dach przyklejony na rzep - z możliwością otwarcia i zajrzenia do środka domku,
- przed domkiem ogródek - z możliwością ukrycia go, przyklejając pod spód domku za pomocą rzepu,
- otwierane drzwi do domku - przyklejone za pomocą rzepu,
- wewnątrz domku małe maskotki: piesek, kura, kaczka, owieczka, świnka, krówka, gospodarz oraz traktor,
- uchwyt do przenoszenia,
- różnorodna faktura materiału,
- zwracające uwagę dziecka wzory i kolory.

 

Czyszczenie:
- tylko powierzchniowo.

Materiał:
- 100% poliester.

Wiek dziecka: 6m+

Wymiary: 21 x 16 x 18 cm

Płeć: uniwersalny
Sposób czyszczenia: Prać ręcznie w 30°C
Materiał: tkanina
Styl, wzornictwo: klasyczny

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !