Miś Cesar Shape Box - Sorter SmartWonders Expand

Miś Cesar Shape Box - Sorter SmartWonders

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS14536

Nowy

Shape Box - sorter, zabawka z aplikacją SmartWonders

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

119,99 zł

brutto

Shape Box - sorter, zabawka z aplikacją SmartWonders

Alicja, César, Nicolas i Alex są bardzo głodni! Aby ich nakarmić wystarczy wybrać jedzenie w odpowiednim kształcie, tak by pasowało do  buźki lub brzuszka.

Opis: 
- kartonowy sorter zamykany wieczkiem z magnesem
- na 4 bocznych ściankach bohaterowie Lilliputiens: Lisica Alice, Wilk Nicolas, Miś Cesar i Królik Alex
- 4 elementy w kształtach pasujących do otworów w buziach i brzuszkach nadrukowanych postaci
- wewnątrz elementów magnesy, dzięki czemu można zmieniać ich kształt, dopasowując je do otworu w buzi lub brzuszku danej postaci

Materiał:
- pudełko-sorter: karton
- materiałowe elementy-kształty: poliester, bawełna

Wymiary: 15 x 20 x 15 cm
Zalecany wiek: 2+

UWAGA!
Zakup zabawki umożliwia wejście do świata "Smart Wonders" - wystarczy zainstalować aplikację Lilliputiens, zeskanować wizerunek Misia Cesara i cieszyć się z nowych możliwości jakie daje aplikacja - czterech prostych i zabawnych, interaktywnych gier.
Aplikacja dostępna dla zabawek oznaczonych znaczkiem "Smart Wonders".
Wszystkie informacje na temat aplikacji, sposobu jej instalacji i użytkowania znajdują się na opakowaniu.

Lilliputiens to zaprojektowane przez zespół kreatywnych belgijskich mam zabawki i artykuły dziecięce charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, wyjątkowymi wartościami edukacyjnymi i estetycznymi. Produktów Lilliputiens nie da się prosto opisać. Jeżeli jednak trzeba by je określić jednym słowem to jest to angielskie słowo "wonder". Ukryte niespodzianki, rozbudzające ciekawość materiały i kolory, zachęcające do zabawy kształty i ponadczasowy design sprawiają, że zarówno dzieci jak i rodzice kochają i doceniają te produkty już od 1995 roku.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 2 lat
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.