Obniżka! Konik morski Expand

Konik morski

GIGO GIGO

PS13904

Nowy

Zestaw składający się z 41 elementów z możliwością złożenia 3 modeli, które zostały przedstawione w załączonej instrukcji montażu.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

35,70 zł

brutto

42,00 zł brutto

-15%

W koszyku brakuje 200,00 zł do darmowej wysyłki.

Zestaw składający się z 41 elementów z możliwością złożenia 3 modeli, które zostały przedstawione w załączonej instrukcji montażu.

Klocki dla maluchów łączące w niezwykły sposób rzeczywistość ze światem wirtualnym. Pozwól dziecku zbudować swoje ulubione zwierzątko wykorzystując doskonałej jakości klocki z dołączonego zestawu a następnie pozwól mu przenieść ruchy i zachowanie swojego modelu na tablet lub telefon komórkowy pracujące pod kontrolą systemu IOS lub Android!

Zabawka dla dzieci powyżej 3 lat.

Płeć: uniwersalny
Kategoria wiekowa od 3 lat

Pochodzące z Tajwanu Gigo tworzy światowej klasy klocki konstrukcyjne opierające się na unikalnym patencie „1 wypustka i 5 gniazd”.  Gigo zapoczątkowało innowacyjną ideę: „Spraw, by zabawki nauczały, a nauka bawiła”. Dzięki wprowadzeniu do zabawy elementu edukacyjnego,  Gigo z sukcesem rozszerza swoją działalność na Europę, Amerykę i Azję, tworząc przy tym kolejne  miejsca gdzie dobra zabawa łączy się z nauką.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !