Obniżka! Siła elastyczności Expand

Siła elastyczności

GIGO GIGO GIGO

PS13735

Nowy

Wszystkie modele z tego zestawu to konstrukcje mechaniczne, które można ręcznie wprawić w ruch. Aby wprawić model w ruch, musimy najpierw zgromadzić pewną ilość energii.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

118,93 zł

brutto

169,90 zł brutto

-30%

Wszystkie modele z tego zestawu to konstrukcje mechaniczne, które można ręcznie wprawić w ruch. Aby wprawić model w ruch, musimy najpierw zgromadzić pewną ilość energii powstałej poprzez naciągnięcie paska lub gumy.

Pierwsze dwa modele to jojo i bączek. Wystarczy trochę praktyki, aby dziecko nauczyło się je kontrolować. Dzieci mogą urządzać konkursy w posługiwaniu się bączkiem i jojo. Kolorowe papierowe elementy pomogą ozdobić modele.

Instrukcja przedstawia szczegółowe informacje na temat montażu oraz opisuje pokrótce pojęcie sprężystości, a także historię odkrycia gumy. Proces przekształcenia mocy elastyczności w ruch został opisany w prosty i przejrzysty sposób. Zestaw przyczynia się do ogólnego rozwoju dziecka oraz pomaga mu zapoznać się z podstawami fizyki.

Zestaw zawiera 168 części, co pozwala na zbudowanie ponad 11 różnych modeli.

Zabawka dla dzieci powyżej 8 lat.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 8 lat

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Pochodzące z Tajwanu Gigo tworzy światowej klasy klocki konstrukcyjne opierające się na unikalnym patencie „1 wypustka i 5 gniazd”.  Gigo zapoczątkowało innowacyjną ideę: „Spraw, by zabawki nauczały, a nauka bawiła”. Dzięki wprowadzeniu do zabawy elementu edukacyjnego,  Gigo z sukcesem rozszerza swoją działalność na Europę, Amerykę i Azję, tworząc przy tym kolejne  miejsca gdzie dobra zabawa łączy się z nauką.