MAŁY WARSZTAT Expand

MAŁY WARSZTAT

Wonderworld Wonderworld Wonderworld

PS12271

Nowy

Taki mały warsztat do marzenie każdego małego konstruktora i odkrywcy. Wyprodukowany z najwyższej jakości drewna kauczukowego.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

389,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Taki mały warsztat do marzenie każdego małego konstruktora i odkrywcy. Wyprodukowany z najwyższej jakości drewna kauczukowego co czyni go niezwykle trwałym i odpornym. Warsztat jest wyposażony w wiele narzędzi i akcesoriów niezbędnych dla małego stolarza. Posiada między innymi: młotek, śrubokręty i wiele innych.

Warsztat sprawi wiele radości Twojemu dziecku równocześnie ucząc go myślenia konstrukcyjnego i przestrzennego oraz planowania swojej pracy. Zabawy manipulacyjne wpływają na sprawność i wzrost precyzji czynności manipulacyjnych, jak również na rozwój intelektualny dziecka.

Walory edukacyjne:
- wspomaga rozwój wyobraźni
- uczy myślenia przestrzennego i konstrukcyjnego
- uczy planowania swojej pracy
- zabawy manipulacyjne wpływają na rozwój twórczości artystycznej dziecka oraz na jego rozwój emocjonalno – społeczny
- dziecko zdobywa podstawową wiedzę o użyteczności przedmiotów i narzędzi

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Wonderworld jest producentem drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. W ciągu 29 lat działalności eksperci z dziedziny projektowania zabawek stworzyli linię ponad 200 unikalnych produktów. Firma szczyci się tym, że każda zabawka zaprojektowana jest dla konkretnej grupy wiekowej dzieci i poza walorami czysto rozrywkowymi spełnia funkcje edukacyjne. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi, dzieciom.