PRALKA Expand

PRALKA

Wonderworld Wonderworld Wonderworld

PS12267

Nowy

Ta pralka zachęci Twoje dziecko do naśladowania czynności dnia codziennego. Wzbogaci wyobraźnię dzieci poprzez zabawę w dom i obowiązki z tym związane.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

323,00 zł

brutto

Ta pralka zachęci Twoje dziecko do naśladowania czynności dnia codziennego. Wzbogaci wyobraźnię dzieci poprzez zabawę w dom i obowiązki z tym związane.

Pralka może zostać “napełniona” przez dziecko rzeczami do prania po czym dodajemy “proszek” specjalnie stworzony przez firmę Wonderworld (który jest dołączony do zestawu). Drzwiczki pralki zatrzaskują się zanim pralka zacznie pracę.

Walory edukacyjne:
- kształtuje w dziecku poczucie obowiązku i wrażliwości na innych
- ćwiczy zachowania w codziennych sytuacjach
- zabawa “w dom” pozwala wcielać się w role mamy i taty

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Płeć: uniwersalny, dziewczynka, chłopczyk
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Wonderworld jest producentem drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. W ciągu 29 lat działalności eksperci z dziedziny projektowania zabawek stworzyli linię ponad 200 unikalnych produktów. Firma szczyci się tym, że każda zabawka zaprojektowana jest dla konkretnej grupy wiekowej dzieci i poza walorami czysto rozrywkowymi spełnia funkcje edukacyjne. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi, dzieciom.