ZESTAW DO GRILLOWANIA Expand

ZESTAW DO GRILLOWANIA

Wonderworld Wonderworld

PS12264

Nowy

Czas na piknik i grillowanie! Zestaw jest spełnieniem marzeń każdego młodego kucharza.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

125,00 zł

brutto

Czas na piknik i grillowanie! Zestaw jest spełnieniem marzeń każdego młodego kucharza. Komplet zawiera: przenośny grill, realistycznie wyglądające przyrządy do grillowania, przyprawy, składniki do szaszłyka i hamburgera. Wszystkie części zestawu można schować do wnętrza przenośnego grilla. Zabawka idealna dla dzieci interesujących się sztuką gotowania i lubiących zabawy typu “bawię się w...”

Walory edukacyjne:
- rozwija umiejętności percepcyjne
- zachęca do kreatywnej zabawy
- rozwija wyobraźnię
- wspomaga rozwój myślenia przyczynowo-skutkowego

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno

Wonderworld jest producentem drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. W ciągu 29 lat działalności eksperci z dziedziny projektowania zabawek stworzyli linię ponad 200 unikalnych produktów. Firma szczyci się tym, że każda zabawka zaprojektowana jest dla konkretnej grupy wiekowej dzieci i poza walorami czysto rozrywkowymi spełnia funkcje edukacyjne. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi, dzieciom.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !