SKRZYNKA Z NARZĘDZIAMI Expand

SKRZYNKA Z NARZĘDZIAMI

Wonderworld Wonderworld

PS12261

Nowy

Pudełko stworzone przez Wonderworld to pierwsze wspaniałe spotkanie z narzędziami, które idealnie pasują do malutkich dłoni i palców dziecka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

98,00 zł

brutto

Pudełko stworzone przez Wonderworld to pierwsze wspaniałe spotkanie z narzędziami, które idealnie pasują do malutkich dłoni i palców dziecka. Zestaw ten zawiera piłę, śrubokręt, klucz, młotek i wiele więcej! To małe pudełko zmienia się w skrzynkę z narzędziami, gdy odwrócisz je do góry nogami. Wspaniała zabawa dla małych chłopców, którzy pragną naśladować swoich tatusiów.

Walory edukacyjne:
- kształtuje wyobraźnię
- rozwija zdolności manualne
- uczy kooperacji
- wspomaga rozwój myślenia przyczynowo-skutkowego

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 2 lat
Materiał: drewno

Wonderworld jest producentem drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. W ciągu 29 lat działalności eksperci z dziedziny projektowania zabawek stworzyli linię ponad 200 unikalnych produktów. Firma szczyci się tym, że każda zabawka zaprojektowana jest dla konkretnej grupy wiekowej dzieci i poza walorami czysto rozrywkowymi spełnia funkcje edukacyjne. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi, dzieciom.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !