ZESTAW DO SPRZĄTANIA Expand

ZESTAW DO SPRZĄTANIA

Wonderworld Wonderworld Wonderworld

PS12257

Nowy

Wózek z przyrządami do sprzątania. Kolejna propozycja do zabawy “w dom” to wielofunkcyjny wózek, który jest wyposażony w miotełkę, mop, zmiotkę i szufelkę oraz worek na “śmieci”.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

302,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Wózek z przyrządami do sprzątania. Kolejna propozycja do zabawy “w dom” to wielofunkcyjny wózek, który jest wyposażony w miotełkę, mop, zmiotkę i szufelkę oraz worek na “śmieci”. Wszystkie te przedmioty znajdują swoje miejsce w wózeczku, którym dziecko może przemieszczać się po mieszkaniu. Całość jest idealnie dopasowana do rozmiarów dziecka co sprawia, że z łatwością jest ono w stanie stać się pomocnikiem podczas sprzątania.

Walory edukacyjne:
- rozwija wyobraźnię poprzez czynności dnia codziennego
- uczy odpowiedzialności i samodzielności
- zabawa “w dom” pozwala wcielać się w role mamy i taty
- uczy być społecznie wrażliwym

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Płeć: uniwersalny, dziewczynka, chłopczyk
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Wonderworld jest producentem drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. W ciągu 29 lat działalności eksperci z dziedziny projektowania zabawek stworzyli linię ponad 200 unikalnych produktów. Firma szczyci się tym, że każda zabawka zaprojektowana jest dla konkretnej grupy wiekowej dzieci i poza walorami czysto rozrywkowymi spełnia funkcje edukacyjne. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi, dzieciom.