KASA SKLEPOWA Expand

KASA SKLEPOWA

Wonderworld Wonderworld Wonderworld

PS12254

Nowy

Kasa sklepowa pomoże Twojemu dziecku przedostać się do świata zabawy “w sklep”, ułatwi sprzedawani i kupowanie Twojemu dziecku.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

106,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Kasa sklepowa pomoże Twojemu dziecku przedostać się do świata zabawy “w sklep”, ułatwi sprzedawani i kupowanie Twojemu dziecku. Kasa jest wyposażona w skaner kodów, kalkulator i terminal do kart płatniczych. Wszystkie te rzeczy sprawią, że dzieci bawiące się tą kasą będą się czuły jak w prawdziwym sklepie. Zabawa w sklep jest jednym z najlepszych przykładów zabawy naśladujących zachowania dorosłych, co jest niezbędnym elementem procesu rozwoju dziecka.

Walory edukacyjne:
- rozwija wyobraźnię dziecka
- uczy liczyć i segregować przedmioty
- wzbogaca słownictwo, uczy perswazji i bycia asertywnym
- pomaga zapamiętać “magiczne słowa” (proszę, dziękuję)
- ćwiczy zachowania w codziennych sytuacjach

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Wonderworld jest producentem drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. W ciągu 29 lat działalności eksperci z dziedziny projektowania zabawek stworzyli linię ponad 200 unikalnych produktów. Firma szczyci się tym, że każda zabawka zaprojektowana jest dla konkretnej grupy wiekowej dzieci i poza walorami czysto rozrywkowymi spełnia funkcje edukacyjne. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi, dzieciom.