TORBA LEKARSKA Expand

TORBA LEKARSKA

Wonderworld Wonderworld Wonderworld

PS12252

Nowy

Świetna zabawka, która pozwoli zmniejszyć lęk przed wizytami u lekarza, zastrzykami itd.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

103,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Świetna zabawka, która pozwoli zmniejszyć lęk przed wizytami u lekarza, zastrzykami itd. W prawdziwej torbie lekarskiej znajduje się wszystko to co każdy mały lekarz powinien mieć: stetoskop. aparat do mierzenia ciśnienia, termometr, strzykawka, latarka, młoteczek do sprawdzania odruchów neurologicznych stawów. Całość wykonana z drewna kauczukowego i tkaniny.

Walory edukacyjne:
- rozwija umiejętności percepcyjne
- zachęca do kreatywnej zabawy rozwijając wyobraźnię
- wspomaga rozwój myślenia przyczynowo-skutkowego

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: tkanina, drewno

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Wonderworld jest producentem drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. W ciągu 29 lat działalności eksperci z dziedziny projektowania zabawek stworzyli linię ponad 200 unikalnych produktów. Firma szczyci się tym, że każda zabawka zaprojektowana jest dla konkretnej grupy wiekowej dzieci i poza walorami czysto rozrywkowymi spełnia funkcje edukacyjne. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi, dzieciom.