Lilliputiens, lisica Alice i Przyjaciele pacynki Expand

Lilliputiens, lisica Alice i Przyjaciele pacynki

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS10064

Nowy

Brak w magazynie

178,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Lisica Alice wyszła z norki i wszędzie szuka swojego dziecka... W liściach znalazła małego Jeżyka i Króliczka. Ale gdzie jest jej dziecko? Udało się! Znalazła go! Mały Lisek schował się jej wśród liści. Teraz może już wyjść z kryjówki i pobawić się z mamą oraz swoimi przyjaciółmi.

Funkcje:
- Lisicę Alice można ukryć w jej norze, może też pełnić rolę pacynki
- wokół Lisicy znajdują się 4 kolorowe liście: 3 z otworami (w których można schować małe pacynki), jeden liść z naszytym bezpiecznym lusterkiem
- małych przyjaciół Alice można schować w liściach lub wyjąć i użyć jako samodzielne pacynki
- dodatkowo przy każdej norce naszyta jest metka z podobizną zwierzątka, które powinno znaleźć się w środku
- mali przyjaciele Alice mają różne funkcje: Jeż Simon z grzechotką, Zajączek z piszczkiem, mały Lisek z szeleszczącym papierem
- grzechotka w głowie Alice
- przyciągające uwagę dziecka kolory, różnorodna faktura materiałów
- całość zapakowana w kartonowe, otwarte pudełko oraz przeźroczystą torbę - wymiary: 32,5 x 19 x 19,5 cm (wys/ szer/ gł)

Wymiary: 
- Lisica Alice: 31 cm x 16 cm
- małe pacynki: lisek - 8 cm, jeżyk - 7 cm, zajączek - 10 cm

Kategoria wiekowa: 6m+

Czyszczenie: tylko powierzchniowo

Płeć: uniwersalny, dziewczynka, chłopczyk
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 6 miesięcy, od 18 miesięcy, od 12 miesięcy, od 9 miesięcy
Materiał: bawełna
Styl, wzornictwo: klasyczny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.