Obniżka! Zestaw gier Touroperator, Janod Expand

Janod, zestaw gier Touroperator,

Janod Janod

PS9660

Nowy

Zestaw gier Multibox francuskiej marki Janod zawiera takie gry planszowe jak Chińczyk i Podróż, a ponadto memo, domino, karty do gry oraz grę tematyczną Rodzinki - dzięki Multibox dziecko już nigdy nie będzie narzekać na nudę! 

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

157,50 zł

brutto

175,00 zł brutto

-10%

Pełny opis

Zestaw gier Multibox francuskiej marki Janod zawiera takie gry planszowe jak Chińczyk i Podróż, a ponadto memo, domino, karty do gry oraz grę tematyczną Rodzinki - dzięki Multibox dziecko już nigdy nie będzie narzekać na nudę! W skład zestaw wchodzi: podwójna plansza zawierającą grę Chińczyk i Podróż, 28 kart domina, 32 karty memo, 54 karty do gry, 42 karty do gry tematycznej Rodzinki oraz kostki i pionki .

Zestaw gier Multibox idealnie sprawdzi się na długie jesienne czy zimowe wieczory, ale również podczas podróży np. samochodem.

Gry rozbudzają wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie. Wspaniała rozrywka dla całej rodziny! Gra zaprojektowana we Francji, zapakowana w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY. 

Cechy

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, 4-8, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 3 lat, od 4 lat
Materiał: karton
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !